Reality a právo pro Jihočeský kraj

O JUSTO Realbox Písek

Hledáte solidního obchodního partnera pro prodej či pronájem Vaší nemovitosti?

Naše realitní kancelář působí v Písku již od roku 2006. Rychle se stala největší kanceláří v píseckém okrese a jednou z největších kancelářích v Jihočeském kraji. Náš titul největší písecké kanceláře nebyl nikdy ohrožen. Od dubna 2016 jsme přejali obchodní název JUSTO Realbox a přestěhovali se do nových kanceláří v Tylově ulici.
Více o nás O JUSTO Česká republika Realizace (588) Ohlasy klientů (32)

JUSTO Realbox Písek

Realitní kancelář JUSTO Realbox zahájila svoji působnost na píseckém trhu v druhé polovině roku 2006, a to pod názvem BONUS PÍSEK REAL, a rychle se stala největší realitní kanceláří v regionu.

Zakladatelé společnosti pracují v oboru realit od roku 1997, a to se zkušenostmi jak v Praze, v Brně, tak i v zahraničí. V září roku 2009 došlo k přejmenování na REAL BOX PÍSEK, v dubnu 2016 pak na současný název JUSTO Realbox.

„Naší snahou je poskytnout klientům pod jednou střechou celý komplex služeb, tedy jak realitní, tak i finanční služby.“

Nová adresa: Tylova 2, Písek

Kancelář je nově umístěná na rohu ulic Tylova a Tyršova na Budějovickém předměstí v Písku, vchod do kanceláře je přímo z Palackého sadů. Zobrazit mapu

Parkování pro klienty je možné na Fügnerově náměstí.

Naše filosofie

K našim klientům se snažíme přistupovat osobně a celou transakcí je provádět tak, aby prodávající klient či pronajímatel neměl naprosto žádné starosti, stačí, aby zpřístupnil nemovitost a zajistil minimum potřebných dokladů, které poradci nejsou schopni zajistit samostatně. U kupujících platí to stejné, opět se snažíme zajistit maximum, jediné, co většinou naši klienti musí udělat sami, je doložení příjmů a identifikačních údajů v případě hypotečního úvěru.

V našem týmu pracuje v současné době sedm poradců a externí finanční poradce. Kompletní smluvní dokumentaci a právní servis zajišťuje exklusivně Advokátní kancelář Röhrich, která má své sídlo v sousedství realitní kanceláře. Klientovi tak můžeme zajistit právní servis.

Soupis veškerých poskytovaných služeb najdete v sekci SLUŽBY.

Nemovitosti nabízené naší společností jsou prezentovány na nejnavštěvovanějších realitních serverech. Místním klientům jsou prezentovány na reklamních vývěskách, které jsou umístěny na klíčových místech v Písku. Dále inzerujeme na internetu, v tištěných periodikách, používáme letákové kampaně a jiné marketingové nástroje.

Přijďte se přesvědčit o kvalitě našich služeb. Těšíme se na Vaši návštěvu.

JUSTO Česká republika

JUSTO je spojení zkušených odborníků na nemovitosti. Rádi Vám pomůžeme s prodejem, koupí a pronájmem všech typů nemovitostí, a to s podporou špičkového právního servisu.

Naším krédem je profesionalita a solidnost. Naším posláním je uskutečňovat realitní transakce tak, aby byly férové pro všechny zúčastněné strany, a přispívat k tomu, aby se takový přístup stal standardem při poskytování realitních služeb v České republice.

Základním kamenem našeho podnikání je spokojený klient a budování dlouhodobých vztahů s našimi klienty a obchodními partnery. Jsme tu pro Vás, a proto dáváme kvalitě přednost před kvantitou a každému klientovi se vždy věnujeme s maximální péčí.

Více na www.justo.cz

Fotogalerie naší kanceláře

Ohlasy klientů

Zobrazit všechny ohlasy (32)


Chtěla bych tímto moc poděkovat realitní kanceláři Justo Realbox za jejich rychlé, profesionální a současně lidské jednání při prodeji mé nemovitosti. Dík patří konkrétně paní Daně Štolkové a Iloně Vazačové, které mě doprovázely celým procesem prodeje. Služby této realitní kanceláře vřele doporučuji, umějí jednat s klienty a pečovat o ně.

Mirka Pravdová, Písek, 2017

Díky této milé, sympatické a věčně se usmívající profesionálce byl nákup naší nemovitosti hračka. Mockrát děkujeme paní Vazačová a moc doporučujeme!

Patrik Vatka, Písek, 2017

Ráda bych Vám za všechno moc poděkovala – milý a profesionální přístup, budu Vaši RK určitě doporučovat dál.

Zuzana Procházková, Písek, 2016

Děkuji Ilonko, jsi bůh a makléř roku. To, co teď zažívám při koupi pozemku, je nervy drásající. Kam ti mám poslat hlasy, aby tě vyhlásili celorepublikově?

Kateřina Pokorná, Písek, 2016

Pokud hledáte realitní služby, vřele doporučujeme společnost Realbox, Písek. Naše velké poděkování patří panu Vazačovi a jeho týmu za profesionální, seriózní, operativní a odborný přístup při prodeji našeho domu, dům byl prodán za neuvěřitelných 14 dní! Budeme-li potřebovat realitní služby v budoucnosti, určitě se obrátíme na tuto společnost pro její ojedinělý přístup k zákazníkovi. Děkujeme.

Antonín a Iva Votrubovi, Záhoří, 2018

Rád bych poděkoval panu Vazačovi za zodpovědný a seriozní přístup při prodeji rodinného domu. Na jeho vstřícnost a odbornost se můžete spolehnout.

Jiří Dvořák, Písek, 2018

Mé velké poděkování patří panu Vazačovi za profesionální a odborný přístup při realizaci prodeje rodinného domu. Moc se těším na další spolupráci spojenou s koupí vesnické chaloupky.

Alexandra Jíchová, Písek, 2018

Rád bych tímto poděkoval panu Vazačovi, za skvělou práci při vyhledání pro mě nové nemovitosti. Musím říci, že s lepším přístupem jsem se zatím nesetkal a pan Vazač mě dohledal nemovitost přesně podle mých představ, ke všemu mě pomohl vyřídit veškeré papírování. Děkuji.

Martin Brož, Písek, 2017

Rádi bychom panu Vazačovi a jeho týmu poděkovali za profesionální přístup při nákupu nemovitosti. Byli jsme mile překvapeni vřelým a seriozním jednáním, bohužel naše dosavadní zkušenost s lidmi s realitní branže byla spíše opačná. Díky společnosti Realbox Písek máme nyní krásnou chaloupku na samotě u lesa.

J&J Šoborovi, Písek, 2017

Touto cestou bych chtěl vyslovit spokojenost svou a mé manželky se zajištěním prodeje bytu, který byl realizován s vysokou odborností a profesionalitou. Vaši realitní kancelář budu vřele doporučovat pro její spolehlivost, operativnost a bezvadné poskytování svých služeb širokého rozsahu.

JUDr. Karel Jareš, Písek, 2017

Jednoznačně vřele doporučuji spolupráci se společnostmi REAL BOX PÍSEK, spol. s r.o. a JUSTO Česká republika s.r.o. Při prodeji svého rodinného domu jsem komunikoval s několika realitními poradci JUSTO Realbox a ve všech případech se jednalo o velmi příjemné a profesionální služby. Především seriózní a precizní jednání pana Vazače budu určitě opět vyhledávat v případě budoucí potřeby koupě či prodeje nemovitosti.

Lukáš Rajtoral, Písek, 2016

Chci poděkovat panu Vazačovi a jeho týmu za profesionální přístup a příjemné vystupování při prodeji mé nemovitosti. Je fajn jednat s takovými lidmi.

Petr Majorenko, Písek, 2016

Tímto bych chtěla poděkovat paní makléřce Šárce Matějkové za osobní přístup a profesionální služby při opakovaném zajištění nájemníků do mého bytu. Činnost celé RK a zvlášť paní makléřky budu vždy a všude doporučovat.

Nataša Dlouhá, Písek, 2017

Chtěl bych za naši společnost poděkovat Vaší realitní kanceláři za stálou péči o pronajímání našich nebytových prostor v Písku. Stále spolupracujeme jen s paní makléřkou Šárkou Matějkovou, která odvádí vždy profesionální služby. Paní makléřku – tedy I Vaši RK – budu doporučovat všem mým přátelům.

Aleš Dlouhý - SUNID Písek s.r.o., Písek, 2017

Již podruhé jsme využili Vaši realitní kancelář, kde nám prodávala paní Š. Matějková dům, hrubou stavbu. Při jejím rychlém jednání a ochotě byl dům rychle prodán. Proto jsme se na ni obrátili i při koupi bytu. Paní Matějková je vždy přívětivá a ochotná a milá. DĚKUJI.

M. Kůstová, Písek, 2017

Děkuji makléřce paní Šárce Matějkové za velmi kvalitní servis, vysoce profesionální a odpovědný přístup a absolutní spolehlivost při zajištění prodeje nemovitostí. Její služby při prodeji či koupi nemovitostí, tzn. služby poskytované společnostmi REAL BOX PÍSEK, spol. s r.o. a JUSTO Česká republika s.r.o., mohu bez obav doporučit všem zájemcům o prodej či koupi nemovitosti.

Josef Beneš, Písek, 2016

Dobrý den p. Jadlovská, velmi děkuji za profesionální přístup při prodeji bytu v Písku, za rychlé jednání a vysokou zodpovědnost při řešení všech souvisejících úkonů s prodejem, velmi chválím spolupráci celého kolektivu JUSTO Písek.

Helena Vlachová, Písek, 2018

Rádi bychom s manželem poděkovali paní Darině Jadlovské za její práci. Její přístup je velmi vstřícný a profesionální. Před 5 lety nám pomohla s koupí bytu. I proto jsme neváhali a obrátili se na pí. Jadlovskou tento rok s prodejem pozemku. Vše opět proběhlo bez problému a velmi rychle a bez zbytečných průtahů. Děkujeme.

manželé Maškovi, Písek, 2017

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat paní Jadlovské za dlouhodobou spolupráci ohledně prodeje a pronájmu nemovitostí. Díky její profesionalitě, kterou provází příjemné a milé vystupování, budu Vaši realitní kancelář nadále doporučovat.

Magdalena Křepinská, Písek, 2017

Rád bych poděkoval paní Jadlovské za ochotu a profesionálně provedenou práci. Kupovali jsme přes vaši kancelář byt a velmi nás potěšil přístup a obětavost paní Jadlovské při vyřizování všech potřebných věcí týkajících se koupě bytu, a to od první prohlídky až po obdržení klíčů od bytu.

Pavel Pešek, Písek, 2016

S paní Jadlovskou jsem zobchodovala již několik nemovitostí, vždy provedla výbornou a profesionální práci. Má velké zkušenosti a dovede dobře poradit. Doporučuji paní Jadlovskou všem, kdo chtějí prodat nebo koupit jakoukoliv nemovitost

Helena Hlaváčová, Písek, 2016

S pani Dlabacovou jsme se poznali pri koupi bytu. Protoze bydlime v dale od Pisku, velmi jsme ocenili casovou flexibilitu pri prohlidce bytu a naslednem jednani o koupi a vyrizeni vsech potrebnych dokumentu. Pani Dlabacova se nam snazila vyjit maximalne vstric, takze vse probehlo bez zbytecneho cestovani a stresu pri "behani po uradech." Pani maklerku jsme nasledne oslovili i s hledanim najemniku do bytu. Opet jsme ocenili cely prubeh hledani najemniku, vyrizovani potrebnych smluv, prepisu,... Maklere jsme oslovili, abychom meli s pronajmem bytu minimum starosti a pani Dlabacova toto velmi dobre zvladla.

Rostislav Jandejsek, Písek, 2018

Rád bych Vám poděkoval za profesionální přístup během prodeje bytu na Hradišti, který jsem nakonec koupil.

Otto Hartvich, Písek, 2017

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za Vaši pomoc. Tak profesionální, milou, příjemnou, ochotnou a obětavou makléřku jako jste Vy, bych přála každému, kdo potřebuje pomoct s hledáním nových nájemníků. Pokud zase někdy v budoucnu budu řešit pronájem bytu, určitě se na Vás opět a velice ráda obrátím. Ještě jednou Vám moc děkuji za vše.

Maiuro Lubica, Písek, 2017

Děkujeme paní Dlabačové za velmi vstřícný přístup, ochotu, časovou flexibilitu a velmi dobrou spolupráci při využití služeb této RK. V případě potřeby se na paní Dlabačovu v budoucnu rádi obrátíme.

Miriam Sulková, Písek, 2016

Moc děkuji paní Štolkové za opravdu perfektní a rychlou práci.

Dana Němcová, Písek, 2017

Chtěla bych tímto moc poděkovat realitní kanceláři Justo Realbox za jejich rychlé, profesionální a současně lidské jednání při prodeji mé nemovitosti. Dík patří konkrétně paní Daně Štolkové a Iloně Vazačové, které mě doprovázely celým procesem prodeje. Služby této realitní kanceláře vřele doporučuji, umějí jednat s klienty a pečovat o ně.

Mirka Pravdová, Písek, 2017

Dobrý den, zhruba před dvěma měsíci jsem se rozhodla prodat byt v Písku. Na doporučení jsem kontaktovala realitní kancelář Realbox Písek a na starost si mě vzala paní Dana Štolková. Paní Štolková byla od začátku milá, vstřícná a profesionální. Vše bylo vyřízeno velice rychle a k mé úplné spokojenosti. Velice jsem ocenila její spolehlivost. Žiji trvale v cizině a o nic jsem se nemusela starat. Tuto realitní kancelář a paní Štolkovou vřele doporučuji každému, kdo potřebuje nemovitost prodat nebo koupit. Touto cestou přeji mnoho dalších úspěchů.

Eva Pospíšilová, Písek, 2017

S paní Štolkovou již spolupracuji od roku 2012, kdy nám pomáhala vybrat dům a zprostředkovala koupi. Vše bylo profesionální a do detailu zpracované. Od roku 2013 se nám stará o obsazenost nájemních bytů. Opět je vše precizní a dokonalé. Hlavně bych vyzdvihl kromě profesionálního přístupu i její přístup, komunikativnost a morální zásady.

David Kopenec, Písek, 2017

Chtěla bych moc poděkovat paní Štolkové za perfektní služby. Jsem velice spokojena ohledně prodeje mého domu v Písku a ráda se na paní Štolkovou budu obracet a vřele budu paní Štolkovou doporučovat.

Libuše Malai, Karlovy Vary, 2016

S paní Štolkovou spolupracuji už nějaký ten rok, jednání je vždy na profesionální úrovni. Má skvělý přehled o nemovitostech na Písecku. Mohu jen doporučit.

Veronika Janotová, Písek, 2016

Chtěla bych poděkovat paní Štolkové za její perfektní a profesionální přístup. Moc děkuji.

Marie Bobková, Písek, 2016

Vybrané referenční realizace

J05396: Pronájem 2+kk, 59 m², Písek - V Portyči
Písek - Pražské Předměstí
J05382: Pronájem 1+1, 44 m², Písek - Kollárova
Písek - Budějovické Předměstí
J05341: Pronájem 2+kk, 59 m², Písek, Topělecká
Písek - Pražské Předměstí
J05329: Pronájem 1+kk
Písek - Vnitřní Město
J05175: Pronájem RD 4+kk, zahrada, Písek - Hostivítova
Písek - Václavské Předměstí
J05321: Prodej RD 300 m², (3248 m²), Třešně - Záhoří
Záhoří - Třešně
J05308: Prodej chaty Písek - Čihadla
Písek - Budějovické Předměstí
J05294: Pronájem 1+1, 36 m², Písek - Budějovická
Písek - Budějovické Předměstí
J05286: Pronájem 2+1, 46 m², Písek - Švantlova
Písek - Budějovické Předměstí
J05254: Pronájem 3+kk, 72 m², Písek - Mírové náměstí
Písek - Budějovické Předměstí
J03355: Prodej 2+kk, 72 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J05237: Pronájem ateliéru 1+kk, 45 m², Písek - V Portyči
Písek - Pražské Předměstí
J05232: Pronájem 2+1, 57 m², Písek - Nerudova
Písek - Vnitřní Město
J02145: Prodej bytu 2+1, 55 m², Písek - Dr. M. Horákové
Písek - Budějovické Předměstí
J01783: Prodej bytu 2+1,Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J01002: Prodej RD
Čížová
J01001: Prodej bytu
Písek - Budějovické Předměstí
J00457: byt 2+1 v Zeyerově ulici
Písek - Budějovické Předměstí
J01938: Prodej bytu 2+KK
Písek - Budějovické Předměstí
J00913: Prodej bytu
Písek - Budějovické Předměstí
J01678: Pronájem obchodních prostor, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02142: Prodej nebytového prostoru
Písek - Budějovické Předměstí
J02106: Prodej RD, Dobříš
Dobříš
J02085: Prodej RD, Nová Ves
Čížová - Nová Ves
J02059: Prodej nebytového prostoru Písek
Písek - Pražské Předměstí
J05215: Prodej 2+kk, 56 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J05207: Prodej 4+1, 79 m², Písek - Na Pěníku
Písek - Pražské Předměstí
J05206: Pronájem 2+kk, 36m (37), Otavská - Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J05201: Prodej 3+1, 64 m², Vodňany - Bavorovská ul.
Vodňany
J05194: Prodej 2+1, 68 m², Písek - nábřeží 1. máje
Písek - Budějovické Předměstí
J03356: Prodej 2+kk, 70 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J05180: Pronájem 3+1, 81 m², Písek - Dr. M. Horákové
Písek - Budějovické Předměstí
J04631: Prodej 2+kk, 72 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J05159: Prodej 2+1, 59 m², Písek - Na Stínadlech
Písek - Pražské Předměstí
J05158: Prodej 3+kk, 74 m², Písek - Otakara Jeremiáše
Písek - Budějovické Předměstí
J05154: Prodej 3+1, 64 m², Písek - Třída Přátelství
Písek - Budějovické Předměstí
J05153: Pronájem obchodních prostor, 110 m², Písek - Soukenická
Písek - Vnitřní Město
J05150: Prodej rodinného domu 5+kk, 152 m², Sedlec - Plástovice
Sedlec - Plástovice
J04633: Prodej 2+kk, 71 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J05136: Pronájem 3+1, 70 m², Čimelice - Čimelice
Čimelice
J05133: Prodej 2+kk, 49 m², Písek - K Háječku
Písek - Hradiště
J05049: Prodej 4+kk, 96 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J03353: Prodej 3+kk, 72 m², Písek - Pražská, Eliška Úradníková
Písek - Pražské Předměstí
J03361: Prodej 4+kk, 86 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J05105: Pronájem nebytového prostoru, 110 m², Písek - Tyršova
Písek - Budějovické Předměstí
J05111: Pronájem 2+kk, 41 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J01813: Pronájem skladových prostor (garáž), 52 m², Písek - Tyršova
Písek - Budějovické Předměstí
J05048: Prodej 3+kk, 72 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J05098: Pronájem 1+1, 44 m², Písek - Zátavské nábřeží
Písek - Václavské Předměstí
J05086: Pronájem 2+1, 60 m², Písek - Mírové nám.
Písek - Budějovické Předměstí
J05076: Prodej bytu 1+kk, 41 m², Písek, Topělecká
Písek - Pražské Předměstí
J05064: Prodej 1+1, 39 m², Písek - Nábřeží 1. máje
Písek - Budějovické Předměstí
J05062: Prodej 2+1, 60 m², Písek - Třída Přátelství
Písek - Budějovické Předměstí
J05061: Pronájem 4+kk, 104 m², Písek - centrum
Písek - Vnitřní Město
J05056: Pronájem 3+kk, 72 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J05055: Pronájem 2+1, 53 m², Písek - Dr. M. Horákové
Písek - Budějovické Předměstí
J04904: Pronájem 1+kk
Písek - Pražské Předměstí
J05033: Pronájem 2+kk, 63 m², Písek - Švantlova
Písek - Budějovické Předměstí
J05022: Obchodní prostory, 100 m², Písek - Jungmannova
Písek - Vnitřní Město
J05021: Pronájem rodinného domu, zahrada 220 m², Písek - Strakonická
Písek - Václavské Předměstí
J04964: Pronájem 3+kk, 70 m², Písek, Karla Čapka
Písek - Budějovické Předměstí
J05004: Prodej 2+kk, 55 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J04970: Pronájem bytu 3+kk, 72 m², Písek - Raisova
Písek - Budějovické Předměstí
J04996: Prodej 3+1, 67 m², Písek - Třebízského
Písek - Pražské Předměstí
J04994: Pronájem nebytového prostoru, garáž, 15 m², Písek - 17. listopadu
Písek - Budějovické Předměstí
J04988: Prodej RD 5+kk, 160 m² (810 m²), Písek - Sv. Václav
Písek - Václavské Předměstí
J04981: Pronájem 3+1, 65 m², Písek-Truhlářská ulice
Písek - Budějovické Předměstí
J04967: Prodej 2+1, 55 m², Písek - Zeyerova
Písek - Budějovické Předměstí
J04938: Pronájem komerčních prostor, 72 m², Písek - ul. Budějovická
Písek - Budějovické Předměstí
J04927: Prodej 2+kk, 45 m², Písek - Pražské Předměstí
Písek - Pražské Předměstí
J04926: Prodej 3+1, 67 m², Písek - Pražské Předměstí
Písek - Pražské Předměstí
J03363: Prodej 4+kk, 81 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J04914: Pronájem 1+1, 37 m², Písek - Harantova
Písek - Budějovické Předměstí
J04889: Prodej chalupy, 185 m², (360 m²), Vlastec - Struhy
Vlastec - Struhy
J04887: Prodej RD, 214 m² (205 m²) Písek - Na Houpačkách
Písek - Budějovické Předměstí
J04882: Pronájem 2+1, 55 m², Písek - Erbenova
Písek - Budějovické Předměstí
J04873: Prodej 4+kk, 85 m², Písek - Pražské Předměstí
Písek - Pražské Předměstí
J04868: Pronájem 2+1, 53 m², Písek - Dvořákova
Písek - Pražské Předměstí
J04866: Prodej RD, 725 m², Písek - Máchova
Písek - Budějovické Předměstí
J04835: Pronájem 3+0, 61 m², Písek - Rokycanova
Písek - Budějovické Předměstí
J04833: Pronájem 2+1, 50 m², Písek - Ningrova
Písek - Vnitřní Město
J04854: Prodej 3+kk, 83 m², Písek - Pažoutova
Písek - Budějovické Předměstí
J04841: Prodej pozemku,1 230 m², Písek - Hradiště u Písku
Písek - Hradiště
J04804: Prodej domu, 471 m², Písek, Vnitřní město - Chelčického
Písek - Vnitřní Město
J04778: Prodej dvou chat, 104 m², 91 m², Albrechtice nad Vltavou - Chřešťovice
Albrechtice nad Vltavou - Chřešťovice
J04787: Prodej 2+kk, 45 m², Písek - Gregorova
Písek - Budějovické Předměstí
J04774: Prodej 4+1, 76 m², Písek - Jablonského
Písek - Pražské Předměstí
J04772: Pronájem 2+1,65 m², Písek - Čechova
Písek - Pražské Předměstí
J04768: Prodej RD, 280 m², 1321 m² - Chřešťovice
Albrechtice nad Vltavou - Chřešťovice
J04762: Pronájem 1+1, 36 m², Písek - tř. Přátelství
Písek - Budějovické Předměstí
J04750: Pronájem nebytového prostoru, 110 m², Písek - Soukenická
Písek - Vnitřní Město
J04741: Prodej RD, 108 m² (3 440 m²), Dolní Novosedly - Chrastiny
Dolní Novosedly - Chrastiny
J04740: Prodej 2+1, 95 m², Strakonice - Žižkova ul.
Strakonice
J04735: Prodej 3+kk, 72 m², Písek - Mírové náměstí
Písek - Budějovické Předměstí
J04671: Prodej 3+1, DV, 64 m², Písek - třída Přátelství
Písek - Budějovické Předměstí
J04716: Pronájem nebytového prostoru, 145 m², Písek - Jungmannova
Písek - Vnitřní Město
J04713: Prodej chaty, 36 m², Písek - Zátaví
Kestřany - Zátaví
J04699: Prodej 3+1, 70 m², Písek - Kollárova
Písek - Budějovické Předměstí
J03358: Prodej 2+kk, 53 m², Písek - Pražská, Pavlína Černá
Písek - Pražské Předměstí
J04685: Prodej zemědělské usedlosti, pozemky 8 561 m², Vlastec - Struhy
Vlastec
J04666: Prodej 2+kk, 47 m², Písek - Ke Střelnici
Písek - Hradiště
J04662: Prodej RD, 571 m², Kestřany - Zátaví
Kestřany - Zátaví
J04656: Pronájem 1+kk, 30 m², Písek - Nádražní ulice
Písek - Budějovické Předměstí
J04654: Prodej RD 4+1, 110 m² (270 m²), Písek - Strakonická
Písek - Václavské Předměstí
J04651: Prodej bytu 3+1, 72 m², Písek - Hradiště
Písek - Hradiště
J04649: Pronájem 1+1, 39 m², Písek - Nábřeží 1. máje
Písek - Budějovické Předměstí
J04635: Prodej 3+kk, 95 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J04636: Prodej RD, 312 m² (1924 m²), Čkyně - Záhoříčko
Čkyně - Záhoříčko
J03362: Prodej 3+kk, 72 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J04622: Prodej bytu 1+1, 53 m², Písek - Erbenova
Písek - Budějovické Předměstí
J04624: Pronájem 1+kk, 50 m², Písek - V Portyči
Písek - Pražské Předměstí
J04614: Pronájem 1+1, 35 m², Písek - třída Přátelství
Písek - Budějovické Předměstí
J04611: Prodej 1+1, 36 m², Písek - Dr. M. Horákové
Písek - Budějovické Předměstí
J04609: Prodej 3+1, 70 m², Strakonice - Stavbařů
Strakonice
J04605: Prodej 2+1, 64 m², Písek - třída Přátelství
Písek - Budějovické Předměstí
J04594: Prodej RD, 220 m² (541 m²), Písek - Otakara Jeremiáše
Písek - Budějovické Předměstí
J04589: Prodej RD, 290 m², Písek - Bakaláře
Písek - Vnitřní Město
J04578: Prodej domu 120 m² (779 m²), Písek - Smrkovice
J04587: Prodej 1+1, 43 m², Písek - Smrkovická
Písek - Budějovické Předměstí
J04548: Prodej 2+1, 53 m², Protivín - Družstevní
Protivín
J04479: Pronájem 3+kk, 75 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J04566: Prodej 3+1, 69 m², Písek - Jablonského
Písek - Pražské Předměstí
J04554: Pronájem 3+kk, 85 m², Písek - Lesnická
Písek - Václavské Předměstí
J04551: Prodej 3+kk, 65 m², Písek - K Háječku
Písek - Hradiště
J04546: Pronájem 2+kk, 50 m², Písek - Lesnická
Písek - Václavské Předměstí
J04530: Pronájem 1+kk, 30 m², Písek - Nádražní ulice
Písek - Budějovické Předměstí
J04516: Prodej 3+1, 64 m², Písek - Nábřeží 1. máje
Písek - Budějovické Předměstí
J04510: Prodej 3+kk, 69 m², Písek - Hradiště
Písek - Hradiště
J04471: Prodej bytového domu, 840 m², Písek - Bakaláře
Písek - Vnitřní Město
J04493: Prodej 2+1, 56 m², Písek - Dvořákova ulice
Písek - Pražské Předměstí
J04474: Prodej 2+1, 63 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J04476: Pronájem 1+kk, 38 m², Písek - V Portyči
Písek - Pražské Předměstí
J04472: Prodej 2+kk, 47 m², Písek - K Háječku
Písek - Hradiště
J04457: Prodej 4+1, DV, 87 m², Týn nad Vltavou
Týn nad Vltavou
J04453: Prodej 2+1, 53 m², Písek - Dvořákova
Písek - Pražské Předměstí
J04438: Prodej 3+1, 69,8 m², Písek - Třebízského
Písek - Pražské Předměstí
J04391: Pronájem 1+1, 37 m², Písek - tř. Přátelství
Písek - Budějovické Předměstí
J04386: Prodej pozemku, 1364 m², Oldřichov u Písku
Dobev - Oldřichov
J04376: Pronájem obchodních prostor, Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J04375: Prodej 3+1, 88 m², Písek - Na Stínadlech
Písek - Pražské Předměstí
J04374: Prodej RD, 100 m², Písek - Budějovické Předměstí
Písek - Budějovické Předměstí
J04348: Pronájem 2+kk, 55 m², Písek - Vratislavova
Písek - Václavské Předměstí
J04318: Pronájem 2+kk, 70 m², Písek - V Portyči
Písek - Pražské Předměstí
J04339: Pronájem garáže, 20 m², Písek - Budějovická
Písek - Budějovické Předměstí
J04327: Prodej 1+1, 37 m², Písek, Za Pazdernou
Písek - Budějovické Předměstí
J04328: Prodej 4+1, mezonet, 122 m², Písek - Čechova ulice
Písek - Pražské Předměstí
J04323: Pronájem 3+kk, 130 m², Písek - tř. Národní svobody
Písek - Pražské Předměstí
J04312: Pronájem 1+1, 44 m², Písek - Kollárova
Písek - Budějovické Předměstí
J04291: Pronájem 1+1, 44 m², Písek - Zátavské nábřeží
Písek - Václavské Předměstí
J04286: Prodej 3+kk, 74 m², Písek - Neklanova
Písek - Václavské Předměstí
J04248: Prodej 3+kk
Písek - Hradiště
J04236: Prodej RD, 240 m², Písek - Žižkova třída
Písek - Budějovické Předměstí
J04063: Pronájem 3+kk, 70 m², Písek, Karla Čapka
Písek - Budějovické Předměstí
J04229: Prodej 2+1, 64 m², Strakonice - Chelčického
Strakonice
J04231: Prodej chatky, 15 m² (287 m²), Písek - U Martínka
Písek - Budějovické Předměstí
J04224: Prodej RD, 150 m² (98 m²), Písek - Příčná
Písek - Václavské Předměstí
J03970: Prodej 3+1, 68 m², Písek - Na Stínadlech
Písek - Pražské Předměstí
J04182: Pronájem 1+1, 38 m², Písek - Za Pazdernou
Písek - Budějovické Předměstí
J04130: Prodej 3+1 s garáží, 73 m², Písek - Karla Čapka
Písek - Budějovické Předměstí
J04128: Prodej 2+1, 60 m², Písek - Třída Přátelství
Písek - Budějovické Předměstí
J04123: Prodej 2+1,59 m², Písek - Dr. M. Horákové
Písek - Budějovické Předměstí
J04039: Pronájem 1+kk, 41 m², Topělecká ulice - Písek
Písek - Pražské Předměstí
J04032: Pronájem 2+kk
Písek - Pražské Předměstí
J04031: Prodej 2+kk, zahrada, 41 m², Písek - Přemyslova
Písek - Pražské Předměstí
J04028: Prodej 4+kk, 123 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J04027: Prodej atelieru 1+kk, 57 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J03999: Prodej 2+kk, balkon, Písek - Otavská ulice
Písek - Budějovické Předměstí
J03964: Pronájem 3+1, 105 m², centrum města Písek - ulice Fráni Šrámka
Písek - Vnitřní Město
J03955: Pronájem obchodních prostor, 35 m², Písek - Heydukova
Písek - Vnitřní Město
J03954: Prodej chaty, 498 m² (34 m²), Kestřany - Zátaví
Kestřany - Zátaví
J03952: Pronájem 1+kk, 31 m², Písek - V Portyči
Písek - Pražské Předměstí
J03939: Prodej 3+1, 80 m², Písek - Šobrova
Písek - Budějovické Předměstí
J03937: Pronájem 1+1, Nábřeží 1. Máje, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J03932: Pronájem 2+1
Písek - Budějovické Předměstí
J03903: Pronájem nebytového prostoru, 41 m², Písek - centrum
Písek - Vnitřní Město
J03902: Pronájem 2+kk
Písek - Budějovické Předměstí
J03900: Prodej 1+kk, 38 m², Písek - V Portyči
Písek - Pražské Předměstí
J03899: Pronájem 1+1
Písek - Budějovické Předměstí
J03886: Prodej 4+1, 81 m², Písek - Smrkovice
Písek - Smrkovice
J03857: Prodej RD 5+kk, 150 m², (167 m²) Písek - Na Pakšovce
Písek - Budějovické Předměstí
J03827: Pronájem 3+1, 72,3 m², Dr. M. Horákové - Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J03810: Prodej 3+kk, 69 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J03809: Prodej bytu, 3+kk, 70 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J03352: Prodej 3+kk, 72 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J03360: Prodej 2+kk, 36 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J03782: Prodej RD, 350 m²(250 m²), Mirotice - Stroupežnického
Mirotice
J03688: Prodej RD, 3+1, 100 m², Lety u Písku
Lety
J03687: Prodej 2+1, 53 m², Písek - Dvořákova ulice
Písek - Pražské Předměstí
J03679: Pronájem 1+1, 36 m², Písek - Tř. Přátelství
Písek - Budějovické Předměstí
J03673: Pronájem 2+kk, 54 m², Písek - Fr.Šrámka
Písek - Vnitřní Město
J03672: Pronájem nebytového prostoru, 107 m², Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J03645: Pronájem 1+kk, 50,5 m², Písek - V Portyči
Písek - Pražské Předměstí
J03633: Prodej bytu 2+kk, 49 m², Písek - centrum
Písek - Pražské Předměstí
J03620: Prodej 3+1
Písek - Hradiště
J03569: Prodej 2+1, 65 m², Písek - Za Pazdernou
Písek - Budějovické Předměstí
J03598: Pronájem nebytového prostoru, 32 m², Písek - Heydukova
Písek - Vnitřní Město
J03564: Prodej 2+kk, 55 m², Písek - Hradiště
Písek - Hradiště
J03548: Prodej 2+1, 56 m², Písek - Truhlářská ulice
Písek - Budějovické Předměstí
J03534: Prodej garáže, 18 m², Písek - 17.listopadu
Písek - Budějovické Předměstí
J03518: Prodej pozemku, 6113 m², Topělec
Čížová - Topělec
J03468: Prodej 3+1,69 m², Písek, ul. Otavská
Písek - Budějovické Předměstí
J03405: Prodej 2+kk
Písek - Budějovické Předměstí
J03410: Prodej 2+1, 54 m², Písek - Otavská
Písek - Budějovické Předměstí
J03396: Prodej RD, 239 m², Cehnice
Cehnice
J03387: Prodej 2+kk
České Budějovice
J03373: Pronájem garáže, 18 m², Písek - Hradišťská
Písek - Budějovické Předměstí
J03370: Pronájem 2+kk
Písek - Budějovické Předměstí
J03368: Pronájem 2+kk, 58 m², Písek - Kollárova
Písek - Budějovické Předměstí
J03344: Pronájem kancelářských prostor, 75 m², Písek - Budějovická
Písek - Budějovické Předměstí
J03286: Prodej bytového domu, 3 bytové jednotky, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J03339: Prodej 5+kk,181 m², Písek - Nádražní ul.
Písek - Budějovické Předměstí
J03297: Prodej rodinného domu
Kestřany - Zátaví
J03290: Prodej chaty, 421 m², Chřešťovice
Albrechtice nad Vltavou - Chřešťovice
J03285: Pronájem 3+1, 74 m², Písek
Písek - Hradiště
J03278: Prodej 3+1, 100 m², Písek - Jeronýmova ulice
Písek - Budějovické Předměstí
J03277: Pronájem 3+1
Písek - Budějovické Předměstí
J03272: Prodej RD, 5 632 m², Slabčice - Nemějice
Slabčice - Nemějice
J03269: Prodej RD, 460 m² (971 m²), Písek - Hradiště
Písek - Hradiště
J03261: Prodej RD, 80 m²(317), Lučkovice - Mirotice
Mirotice - Lučkovice
J03264: Prodej RD, dílny, 237 m² (486 m²), Putim
Putim
J03235: Prodej stavebního pozemku, 499 m², Písek - Roháčova
Písek - Budějovické Předměstí
J03190: Pronájem bytu 3+1, Jablonského
Písek - Pražské Předměstí
J02839: Pronájem prostorného bytu 2+1 s lodžií, zahradou na Kollárově ulici v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J03232: Obchodní prostory, 100 m², Písek - Jungmannova
Písek - Vnitřní Město
J03229: Prodej bytu 3+1, 64 m², Písek - 17. listopadu
Písek - Budějovické Předměstí
J03228: Prodej bytu 3+1+2x balkon, 72 m², Písek - Jaromíra Malého
Písek - Budějovické Předměstí
J03225: Prodej 1+kk, 50 m², Písek - V Portyči
Písek - Pražské Předměstí
J03223: Rekreační chata u Rožmitálu pod Třemšínem
Rožmitál pod Třemšínem
J02859: Pronájem bytu 2+KK 17.listopadu
Písek - Budějovické Předměstí
J02850: Pronájem bytu 3+kk na Pražské ulici v Písku
Písek - Pražské Předměstí
J03220: Pronájem bytu 3+1 Za kapličkou v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J03218: Pronájem nebytového prostoru, 50 m², Písek - Budějovická
Písek - Budějovické Předměstí
J03217: Pronájem 1+KK, 32 m², Písek - Chelčického
Písek - Vnitřní Město
J02273: Pronájem bytu 1+1
Písek - Budějovické Předměstí
J03174: Prodej bytu 1+kk v Písku na sídlišti Jih
Písek - Budějovické Předměstí
J03216: Prodej RD,7+2, 459 m², Oldřichov u Písku
Dobev - Oldřichov
J03064: Prodej montované chatky, pozemek 393 m², Smrkovice, Písek
Písek - Smrkovice
J03213: Prodej rodinného domu v obci Skály u Protivína
Skály
J03210: prodej bytu 3+1, Smetanovo nám., Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J03136: Prodej RD, Alšova
Písek - Budějovické Předměstí
J03206: Pronájem bytu 2+1, Alšova ulice, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J03197: Samostatně stojící RD Králova Lhota
Králova Lhota
J03196: Prodej bytu 3+1 v Písku, Nábřeží 1. máje
Písek - Budějovické Předměstí
J03194: Prodej RD, 190 m², Protivín
Protivín
J03195: Pronájem nebytového prostoru, Velké náměstí v KB
Písek - Vnitřní Město
J03193: Pronájem 1+kk, 49 m², Písek - Pod Horami
Písek - Budějovické Předměstí
J03191: Prodej bytu 1+1 s balkonem v Písku, tř. Přátelství
Písek - Budějovické Předměstí
J01838: Pronájem nebytového prostoru, 20 m², Písek - Heydukova
Písek - Vnitřní Město
J02413: Prodej bytu 3+kk, Budějovická, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J03187: Prodej zděného rekreačního domku se zahradou v lokalitě Vohybal u Písku
Písek
J03178: Pronájem bytu 2+1
Písek - Václavské Předměstí
J03188: Prodej RD, 152 m², Nuzov
Paseky - Nuzov
J03181: Prodej domu, Zlivice - Čížová, atypický, po rekonstrukci
Čížová - Zlivice
J03185: Prodej bytu 3+1, Jaromíra Malého
Písek - Budějovické Předměstí
J03183: Prodej pozemku, 2055 m², Tálín - Kukle
Tálín - Kukle
J03145: Pronájem bytu 2+1 Heritesova ulice v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J03173: Prodej bytu 2+1 v centru města Písek
Písek - Vnitřní Město
J03093: Vesnický, samostatně stojící rodinný dům Neplachov
Neplachov
J03171: Prodej bytu 3+kk V Portyči v blízkosti centra města Písek
Písek - Pražské Předměstí
J02755: Prodej chaty Srlín u Bernartic
Bernartice - Srlín
J03169: Prodej 2+kk, předzahrádka, 60 m², Písek - Hradiště
Písek - Hradiště
J03167: Prodej 3+kk, 69 m², Písek - Hradiště
Písek - Hradiště
J03168: Prodej bytu 2+kk, 71,9 m², terasa, Písek - Hradiště u Písku
Písek - Hradiště
J03166: Prodej 3+1, 67 m², Písek, Na Stínadlech
Písek - Pražské Předměstí
J03124: Prodej panelového bytu 2+1 v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J03163: Prodej 3+KK, 75 m², balkón, garáž, nízkoenergetický projekt, Písek - Cihlářská
Písek - Hradiště
J03161: Prodej 3+KK, 80,9 m², balkón, garáž, nízkoenergetický projekt, Písek - Cihlářská
Písek - Hradiště
J03159: Podnájem RD 4+1 Oslov, velmi pěkný dům
Oslov - Tukleky
J03158: Prodej 3+kk + terasa, 96 m², Písek - Pod Horami
Písek - Budějovické Předměstí
J03157: Prodej 3+kk, 112 m², Písek - Pod Horami
Písek - Budějovické Předměstí
J03156: Prodej bytu 3 + kk,112 m², Písek - Pod Horami, velká střešní terasa
Písek - Budějovické Předměstí
J03153: Prodej stavebního pozemku, 1 101 m², Dobev - Stará Dobev
Dobev
J03152: Pronájem garážového stání, 20 m², Písek - V Portyči
Písek - Pražské Předměstí
J02531: Luxusní kancelářské prostory k pronájmu v centru města Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J03150: Prodej bytu 3+kk s garáží v Heritesově ulici v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J03151: Prodej bytu 2+1, Zeyerova Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J03146: Prodej chatky se zahradou v zahrádkářské kolonii U Martínka
Písek - Budějovické Předměstí
J03008: Prodej 3+kk, 96 m² (120 m²), Písek - Gregorova
Písek - Budějovické Předměstí
J03143: Prodej RD, 269 m², Čížová
Čížová - Nová Ves
J03144: Pronájem bytu 1+1 na Nábřeží 1. máje v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J03140: Prodej bytového domu, 3 bytové jednotky, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J03139: Prodej zemědělské usedlosti, Tálín
Tálín
J03138: Pronájem studentského bytu 1+1 v rodinném domě v klidné lokalitě Na Pakšovce v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J03137: Prodej zrekonstruovaného bytu 3+1, Vinařického, Písek
Písek - Pražské Předměstí
J02796: Pronájem bytu 1+1, 68 m², Mírové náměstí, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J03043: Prodej bytu 3+1, Na Pěníku
Písek - Pražské Předměstí
J03135: Prodej zděného bytu 3+1 v ul. Boršovská, České Budějovice
České Budějovice
J03134: Prodej RD 6+kk, 306 m², Zátaví
Kestřany - Zátaví
J03131: Nebytový prostor třída Národní svobody
Písek - Pražské Předměstí
J03130: Prodej pozemku, Smrkovice
Semice
J03129: Prodej rodinného domu se 2 bytovými jednotkami (3+1 a 4+1) a možností půdní vestavby
Písek - Budějovické Předměstí
J03125: Prodej chatky s okrasnou zahradou, 471 m², Albrechtice nad Vltavou - Újezd
Albrechtice nad Vltavou - Újezd
J03127: Prodej stavebního pozemku, 808 m², Písek - Oldřichov
Dobev - Oldřichov
J03121: Pronájem bytu 2+kk, 75 m², Písek - Pod Horami
Písek - Budějovické Předměstí
J03119: Pronájem bytu 2+kk 75 m² Pod Horami, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02543: Pronájem bytu 1+1, Rokycanova, 51,90 m², Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J03117: Prodej chatky se zahradou, 332 m², Písek - U Martínka
Písek - Budějovické Předměstí
J03116: Prodej bytu 3+1, Třebízského, Písek, 66,1 m²
Písek - Pražské Předměstí
J03114: Prodej chaty, zahrada, 535 m², Temešvár
Temešvár
J03111: Pronájem bytu 2+kk v přízemí rodinného domu vhodný pro studenty
Písek - Budějovické Předměstí
J02991: Pronájem bytu 3+kk, 127 m², Gregorova, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02467: Pronájem nového bytu 1+KK v centru Písku s parkovacím stáním
Písek - Budějovické Předměstí
J03108: Cihlový byt 3+kk se zimní zahradou, balkonem, garáží
Písek - Budějovické Předměstí
J03106: Prodej chaty v žádané lokalitě Zvíkov - Štědronín
Varvažov - Zbonín
J03104: Prodej 1+KK, 37 m², Písek - Erbenova
Písek - Budějovické Předměstí
J03101: pronájem bytu 3+1 s parkovacím stáním v centru Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J03102: Prodej činžovního domu v centru města Písek, 3 bytové jednotky, nebytové prostory
Písek - Vnitřní Město
J03100: Prodej bytu 2+1, nábřeží 1. máje
Písek - Budějovické Předměstí
J02999: Prodej bytu 2+1 na Kollárově ulici v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J03095: Zděný byt 1+kk se šatnou, Budějovická ul., Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J03098: Prodej bytu 1+KK v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02836: Pronájem 1+KK, 23 m², Písek - Truhlářská
Písek - Budějovické Předměstí
J03097: Pronájem 2+kk, 48 m², Písek - Hradiště, V Lukách
Písek - Hradiště
J03092: Prodej bytu 2+kk, 60 m², balkon, U Papírny, Písek
Písek - Václavské Předměstí
J02934: Prodej prostorného bytu 2+1 Kollárova ul., OV, cihla, šatna
Písek - Budějovické Předměstí
J03091: Prodej chatky se zahradou v zahrádkářské osadě u obce Dobešice
Kluky - Dobešice
J02849: Pronájem bytu 2+kk, 52 m², Písek - Topělecká
Písek - Pražské Předměstí
J03090: Prodej zemědělské usedlosti s hospodářskými stavbami a rozsáhlou zahradou v obci Putim
Putim
J03086: Pronájem bytu 2+1 Kollárova ulice v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J03084: Prodej bytu 2+1, Protivín ulice Palackého
Protivín - Myšenec
J03068: Prodej RD a pozemku Semice - Písek
Semice
J03083: Prodej rekreační chatky v blízkosti obce Putim u Soutoku
Putim
J02993: Pronájem 1+kk, 25 m², Písek - Budějovická
Písek - Budějovické Předměstí
J03009: Prodej luxusního bytu 3+1 ul. Komenského, Týn nad Vltavou
Týn nad Vltavou
J03080: Prodej rodinného domu, zahrada, garáž, stavební parcela, Mirovice
Mirovice
J03079: Prodej bytu 2+1, Jaronýmova
Písek - Budějovické Předměstí
J03076: Prodej mezonetového bytu 4+1 v Nádražní ulici v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J03075: Pronájem bytu 3+1 Za gymnáziem v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J03072: Prodej chaty, Podolí I, U Orlické přehrady
Podolí I
J03070: Pronájem nebytového prostoru - obchodu v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J03066: Prodej nebytového prostoru v blízkosti centra Písku - investiční příležitost
Písek - Budějovické Předměstí
J03063: Prodej bytu 3+kk s balkonem, 73,6 m², garáž, Švantlova, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02423: Pronájem nebytových prostor v Gregorově ulici v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J03061: Prodej rodinného domu v obci Dobev u Písku
Dobev
J03062: Pronájem 2+KK, 80 m², Písek - Fr.Šrámka
Písek - Budějovické Předměstí
J03059: Prodej chaty, 80 m², Jickovice
Jickovice
J03050: Pronájem komerčních prostor na Žižkově třídě v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02338: Pronájem nebytových prostor, 73 m², Jungmannova, Písek
Písek - Vnitřní Město
J03048: Pronájem bytu 1+1 Na nábřeží 1. máje v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J03044: Prodej chaty ve Smrkovicích
Písek - Smrkovice
J02928: Prodej bytu 1+1, tř.Přátelství
Písek - Budějovické Předměstí
J03040: Prodej chalupy, Brloh u Drhovle
Drhovle - Brloh
J02818: Prodej vesnického stavení s velkým pozemkem v Jickovicích
Jickovice
J03038: Prodej rodinného domu 3+1 v Jeronýmově ulici
Písek - Budějovické Předměstí
J03025: Prodej stavebního pozemku v obci Olešná
Olešná - Plevnice
J03037: Prodej RD, 4+1, Písek - Tyršova
Písek - Budějovické Předměstí
J03036: Prodej 3+1, 59 m², Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J03035: Prodej domu k rekonstrukci v širším centru Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J03034: Prodej bytu 2+1 u Milevska, Kučeř
Kučeř
J03032: Prodej bytu 3+1 Čechova ul. s výhledem na Kamenný most
Písek - Pražské Předměstí
J03026: Prodej bytu 2+1 s lodžií v ulici Dr. M. Horákové v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J03005: Prodej bytu 2+kk s lodžií v širším centru města Písek
Písek - Pražské Předměstí
J03022: Prodej městského domu, 2 bytové jednotky, Budějovická, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J03020: Pronájem 3+1, 118 m², Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J03016: Prodej rodinného domu v jihočeské obci Podolí - případná výměna za byt v Písku
Podolí I
J02919: Prodej nového bytu
Písek - Budějovické Předměstí
J03013: Prodej bytu 1+kk, 36 m², V Portyči, Písek
Písek - Pražské Předměstí
J03010: Prodej bytu 3+1 na ul. Strážnická, Plzeň
Plzeň 1 - Severní Předměstí
J02951: Prodej 4+kk, 105 m² + terasa + zahrada, Písek - Pod Horami
Písek - Budějovické Předměstí
J03003: Prodej cihlového bytu 2+1 s garáží na ul. Budějovická (ve vnitrobloku, nový dům)
Písek - Budějovické Předměstí
J03002: Prodej bytu 4+1 ul. U Vodárny, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J03001: Prodej bytu 3+1 na ul. Otavská
Písek - Budějovické Předměstí
J02996: Prodej chaty, 66 m², Podolí I
Podolí I
J02995: Prodej bytu 3+1 s balkonem Na Stínadlech v Písku
Písek - Pražské Předměstí
J02979: Pronájem bytu 3+1, Rokycanova ul., Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02987: Prodej RD, 979 m², Heřmaň
Heřmaň
J01553: pronájem bytu v Portyči
Písek - Budějovické Předměstí
J02758: Dům na prodej, 3+1, Písek, Alšova ul.
Písek - Budějovické Předměstí
J02974: Pronájem obchodních prostor na Havlíčkově nám. , Písek
Písek - Vnitřní Město
J02973: Pronájem prostor vhodných na kancelář, provozovnu kosmetiky atp.
Písek - Pražské Předměstí
J02964: Prodej bytu 3+1, ulice K Háječku
Písek - Hradiště
J01997: Pronájem bytu, 3+1, Písek
Písek - Pražské Předměstí
J02956: Prodej bytu 2+1 v OV, po kompletní rekonstrukci, Sídliště 1.máje, Strakonice
Strakonice
J02947: Pronájem bytu 3+KK, Karla Čapka
Písek - Budějovické Předměstí
J02764: Pronájem nového bytu 2+KK s balkonem v centru Písku
Písek - Pražské Předměstí
J02941: Novostavba 2+ KK/garážové stání, 62 m², Vinohrady, Korunní Dvůr
Praha 2 - Vinohrady
J02769: Prodej 2+1, 61 m², Mírové náměstí
Písek - Budějovické Předměstí
J02479: Pronájem bytu 2+1, 64 m², Otavská, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02939: Pronájem bytu 3+1 U nemocnice v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02937: Prodej RD, 500 m² (828 m²), Křenovice - Písek
Křenovice
J02931: Prodej domu v Semicích
Písek - Semice
J02927: Pronájem velkého bytu 2+1 s parkováním v centru Písku
Písek - Vnitřní Město
J02917: Prodej bytu 4+KK s velkou garáží v novém bytovém domě
Písek - Václavské Předměstí
J02911: Pronájem 4+1, Kollárova
Písek - Budějovické Předměstí
J02916: Pronájem kanceláře v centru Písku
Písek - Vnitřní Město
J02914: Prodej 1+kk, 32 m², Strakonice
Strakonice
J02908: Prodej bytu 3+1, balkon,Třebízského, Písek
Písek - Pražské Předměstí
J02910: Prodej nového mezonetového bytu 3+kk s terasou v Burketově ulici v Písku
Písek - Václavské Předměstí
J02905: Prodej bytu 1+1, 43 m², balkon, Zahradní, Písek Hradiště
Písek - Hradiště
J02871: Pronájem bytu 4+kk v Písku v ulici Budějovická
Písek - Budějovické Předměstí
J02903: Prodej bytu 3+KK s předzahrádkou a garáží v nízkoenergetickém domě v Písku
Písek - Hradiště
J02900: Prodej nového mezonetového bytu 3+KK s velkou garáží v Písku
Písek - Václavské Předměstí
J02896: Prodej bytu 3+1 s halou, Smrkovická, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02893: Prodej statku ve Štěticích
Ražice
J02886: Prodej bytu 3+kk, 75 m², dvojgaráž, Neklanova ul., Písek
Písek - Václavské Předměstí
J02890: Prodej mezonetového bytu 4+1 v Čechově ulici v Písku
Písek - Pražské Předměstí
J02891: Prodej bytu 1+1 s garážovým stáním v centru Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02127: Pronájem bytu 2+KK
Písek - Václavské Předměstí
J02884: Prodej bytu 2+1 na Nábřeží 1. máje v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02857: Pronájem bytu 3+1, Hradiště
Písek - Hradiště
J02869: Prodej RD, 2+1, Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice nad Vltavou
J02855: Byt na pronájem 3+kk
Písek - Hradiště
J02848: Pronájem bytu 1+1 na Nábřeží 1. máje v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02845: Prodej komerčních prostor, 202 m², Písek
Písek - Pražské Předměstí
J02842: Prodej RD - dřevostavby a přilehlých pozemků 27 930 m², Štětice
Ražice - Štětice
J02843: Prodej rodinného domu 4+1 v Malčicích (9km od Písku)
Předotice - Malčice
J02838: Prodej bytu 4+1 na Smrkovické ulici v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02828: Prodej prostorného bytu 4+1, 80 m², balkon, Na Pěníku, Písek
Písek - Pražské Předměstí
J02832: Prodej bytu 2+1 s komorou a prostorným balkonem v Otavské ulici v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02831: Prodej domu v Libějovicích u Vodňan
Libějovice
J02830: Prodej bytu 2+1 v panelovém domě v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02829: Prodej bytu 2+KK v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02827: prodej zděné chaty na vlastním pozemku Nový Dvůr u Písku
Tálín
J02339: Pronájem bytu 2+1, Chelčického
Písek - Budějovické Předměstí
J02805: Pronájem bytu 2+KK, Budějovická
Písek - Budějovické Předměstí
J02823: Pronájem kanceláře v centru Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02821: Pronájem bytu 1+1 v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02505: pronájem bytu 2+kk, Truhlářská
Písek - Budějovické Předměstí
J02816: Byt 2+1 v OV na ul. Dr. M. Horákové, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02812: Prodej zemědělské usedlosti v centru obce, Putim
Putim
J02811: Prodej zděného mezonetového bytu 3+1 v Čechově ulici v Písku
Písek - Pražské Předměstí
J02810: Prodej rodinného domu v širším centru Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02806: Pronájem nebytového prostoru Velké náměstí
Písek - Vnitřní Město
J02797: Prodej bytu 1+1 s balkonem v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02115: Prodej domu k rekonstrukci, Milevsko
Milevsko
J02693: Prodej bytu 2+1, 56,3 m² v ulici 17. listopadu v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02776: Prodej bytu 1+1, Tyršova ul., Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02779: Prodej bytu 2+1 v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02510: Pronájem 3+KK, 120 m², Písek - Preslova
Písek - Budějovické Předměstí
J02770: prodej bytu 3+1, třída Přátelství
Písek - Budějovické Předměstí
J02061: Pronájem bytu 2+1, 65 m², balkon, garáž, V Portyči, Písek
Písek - Pražské Předměstí
J02400: Pronájem bytu 3+1 na sídlišti Jih v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02751: Pronájem bytu 1+KK, 17.listopadu
Písek - Budějovické Předměstí
J02759: Prodej bytu 4+1 Vinařického ulice v Písku
Písek - Pražské Předměstí
J02757: Chalupa se zemědělskými stavbami Sedliště u Mladějovic
J02756: Prodej bytu 4+1, 79 m², Vinařického ul. Písek
Písek - Pražské Předměstí
J02752: Pronájem bytu 4+KK s garáží v centru Písku
Písek - Vnitřní Město
J02746: Prodej zděného bytu 2+1 s balkonem v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02734: Pronájem bytu 2+1, komora, 79 m², Rokycanova, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02742: Prodej chalupy v Radvánově u Kovářova
Kovářov - Radvánov
J02741: Prodej chatky se zahradou v chatové oblasti u Sulana v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02739: prodej bytu 2+kk, třída Přátelství, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02686: Prodej RD 8+2, Volšavy, Sušice
Sušice - Volšovy
J02735: Prodej bytu 2+1, Erbenova
Písek - Budějovické Předměstí
J02728: Prodej chaty u Orlické přehrady
Podolí I - Podolsko
J02720: pronájem 3+1, Jeronýmova, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02718: Pronájem mezonetového bytu 3+1 na Pražské
Písek - Pražské Předměstí
J02681: Prodej nového bytu 1+kk 41 m² v Písku
Písek - Pražské Předměstí
J02571: Pronájem bytu 3+1 v Třebízského ulici v Písku
Písek - Pražské Předměstí
J02685: Prodej prostorného zděného bytu 3+1, 95 m² v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02713: Prodej bytu 3+1 nábřeží 1. Máje
Písek - Budějovické Předměstí
J02711: Pronájem bytu 2+kk v novostavbě 17.listopadu, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02708: prodej domu Dolní Novosedly u Písku
Dolní Novosedly
J02709: Prodej rodinného domu v obci Topělec u Písku
Čížová - Topělec
J02703: Byt 3+kk ul. K Háječku, Písek - Hradiště
Písek - Hradiště
J02702: Byt 2+kk, K Háječku, Písek - Hradiště, po kompletní rekonstrukci
Písek - Hradiště
J02701: Prodej bytu 4+1 Zahradní
Písek - Budějovické Předměstí
J02700: Prodej bytu 3+1 třída Přátelství
Písek - Budějovické Předměstí
J02662: Pronájem zděného bytu 3+1 + garáž, Klostermannova ul., Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02699: Samostatný dům v Bechyni nedaleko lázní
Bechyně
J02579: Prodej bytu 3+1, 78 m², balkon, garáž, Záhoří u Písku
Záhoří
J02692: byt 2+kk, Truhlářská
Písek - Budějovické Předměstí
J02282: Prodej zděného domu u Písku
Čížová - Topělec
J02683: Prodej bytu 3+1 v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02682: Prodej bytu 3+1, Jablonského
Písek - Pražské Předměstí
J02675: Prodej bytu 2+1 v Jeronýmově ulici v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02672: Velmi pěkný a prostorný byt 2kk
Písek - Pražské Předměstí
J02671: Prodej nového bytu 3+KK v Písku
Písek - Hradiště
J02666: Prodej bytu 1+1 na sídlišti Jih v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02668: pronájem garáže
Písek - Budějovické Předměstí
J02661: Velký byt v centru se samostatným vchodem a zahrádkou
Písek - Budějovické Předměstí
J02655: Prodej bytu 2+kk, 57 m², komora, balkon, U Papírny, Písek
Písek - Václavské Předměstí
J02595: Prodej bytu 3+1, komora, 64 m², tř. Přátelství, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02649: Prodej mezonetového bytu 4+1, 99 m², Mírové nám., Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02648: Prodej bytu 2+1 v Erbenově ulici v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02644: Prodej bytu 4+1 v panelovém domě v Písku
Písek - Pražské Předměstí
J02627: prodej RD, Protivín
Protivín
J02624: prodej bytu 2+kk, Zátavské nábřeží
Písek - Václavské Předměstí
J02623: Nabízíme k prodeji RD v obci Mirotice
Mirotice
J02620: prodej rodinného domu v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02619: Prodej bytu 5+1 v Sovově ulici v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02618: Prodej bytu 3+kk U Hřebčince v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02616: Pronájem nebytového prostoru (obchodu) v centru Písku
Písek - Vnitřní Město
J02614: Pronájem 2+1, 74 m², Písek - Mírové náměstí
Písek - Budějovické Předměstí
J02612: Pronájem bytu 2+1, 76 m², Rokycanova, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02389: Pronájem bytu 2+1, komora, balkon, Rokycanova, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02608: pronájem nového bytu 4+KK se zahradou
Písek - Budějovické Předměstí
J02603: Pronájem skladových prostor Za Nádražím
Písek - Budějovické Předměstí
J02406: Pronájem bytu 2+kk, novostavba, 53 m², lodžie, Pod Hrází, Český Krumlov
Český Krumlov - Horní Brána
J02585: Prodej výrobní haly, Purkratice, Písek
Písek - Purkratice
J02582: Prodej domu 3+kk Podolí I.
Podolí I
J02576: Pronájem 3+1, 89 m², Písek - Sedláčkova
Písek - Budějovické Předměstí
J02574: Pronájem nebytového prostoru v centru Písku
Písek - Vnitřní Město
J02572: Prodej bytu 1+1 s balkonem v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02565: Pronájem bytu 2+1, 70 m², Mírové nám., Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02564: Pronájem 3+KK, 84 m², Písek - centrum
Písek - Vnitřní Město
J02541: Pronájem bytu 1+1, 45 m², balkon, K Háječku, Písek
Písek - Hradiště
J02559: prodej bytu 2+1, Hradiště
Písek - Hradiště
J02538: Prodej RD v ulici Na Rozhledně v Písku
Písek - Hradiště
J02555: prodej bytu 4+1, Na Pěníku, Písek
Písek - Pražské Předměstí
J02553: pronájem nebytových prostor, 20 m², Písek - Tyršova
Písek - Budějovické Předměstí
J02546: Pronájem bytu 4+KK v ulici Janotova
Písek - Budějovické Předměstí
J02122: Prodej pozemku v Čížové
Čížová
J02539: Prodej bytu 2+1 na Nábřeží 1. máje v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02536: Prodej bytu 1+1 za Kapličkou v ulici Budovatelská v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02534: Prodej bytu 2+1 na Nábřeží 1. máje v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02529: Pronájem bytu 4+1 v RD, terasa, zahrada, Zeyerova, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02526: Prodej bytu 3+1 Burketova ulice v Písku
Písek - Václavské Předměstí
J02518: Prodej bytu 3+KK, Pažoutova
Písek - Budějovické Předměstí
J02516: Pronájem bytu 2+1, 79m, Rokycanova, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02513: Prodej bytu 3+1 v Písku
Písek - Pražské Předměstí
J02507: Pronájem 4+KK, 143 m², Písek - Tylova
Písek - Budějovické Předměstí
J02500: Prodej RD ve Vráži u Písku
Vráž
J02092: Pronájem bytu 1+KK, Písek
Písek - Pražské Předměstí
J02498: prodej bytu 3+1, 17. listopadu, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02342: Prodej chaty Borečnice u Písku
Čížová - Borečnice
J02490: Prodej bytu 1+1, nábřeží 1.máje
Písek - Budějovické Předměstí
J02483: Prodej bytu 2+kk Tyršova ulice v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02482: Prodej bytu 3+kk v Čechově ulici v Písku
Písek - Pražské Předměstí
J02481: Prodej RD Kožlí u Čížové
Kožlí
J02473: Prodej RD 3+1, zahrada, Vratislavova, Písek
Písek - Václavské Předměstí
J02470: Prodej RD, chalupy v Bošovicích u Čížové
Čížová - Bošovice
J02465: Prodej RD,2+1,154 m², Heřmaň
Heřmaň
J02460: Pronájem 3+1, 127 m², Písek - Fr.Šrámka
Písek - Vnitřní Město
J02455: Pronájem bytu 2+1 v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02456: Prodej bytu 2+1 Kollárova ulice v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02407: Nabízíme k pronájmu komerční prostory v historickém centru Písku
Písek - Vnitřní Město
J02449: Prodej bytu 2+1 na Mírovém náměstí v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02443: Prodej prostorného bytu 2+1, 65 m², 2.p., ul. nábřeží 1.máje, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02437: Prodej garsoniery na Mírovém náměstí v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02428: Prodej prostorného bytu 3+1 na Mírovém nám. v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02424: Prodej bytu 3+1 na sídlišti Jih v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02415: Byt 3+1, Jablonského, Písek
Písek - Pražské Předměstí
J02410: Byt 2+1 s balkonem, Erbenova ul., Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02403: Pronájem pěkného nového bytu 3+kk, 82 m², V Portyči, Písek
Písek - Pražské Předměstí
J02401: Prodej bytu 2+kk, balkon, nábř. 1.máje, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02399: Prodej bytu 3+1 na sídlišti Jih v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J02397: Prodej bytu 1+1, 46 m², Zátavské nábř., Písek
Písek - Václavské Předměstí
J01942: Prodej bytu 2+1 v Písku
Písek - Pražské Předměstí
J02392: Prodej bytu 3+1, balkon, lodžie, 82,2 m², 5.patro, Švantlova, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02394: Prodej prostorného bytu 2+1, 63 m², balkon, Budějovická, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02393: Prodej bytu 3+1 na Hradišti v Písku
Písek - Hradiště
J02387: Pronájem bytu 2+kk, garážové stání, V Portyči, Písek
Písek - Pražské Předměstí
J02381: Prodej bytu 3+1 Tyršova ulice
Písek - Budějovické Předměstí
J02364: Pronájem bytu 72 m², Preslova - Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02358: Prodej bytu 1+kk, Burketova, Písek
Písek - Václavské Předměstí
J02359: Prodej bytu 2+1, 76,20 m², komora, balkon, Rokycanova, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02360: Pronájem bytu 2+1, 69 m², Mírové nám., Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02337: Prodej bytu 2+1 Dvořákova
Písek - Pražské Předměstí
J02327: Pronájem 2+1, 56 m², Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02343: Pronájem pěkného bytu 2+kk s balkonem včetně garážového stání, V Portyči, Písek
Písek - Pražské Předměstí
J02332: Prodej 2+kk Jeronýmova
Písek - Budějovické Předměstí
J02334: Pronájem bytu 1+kk, Třebízského, Písek
Písek - Pražské Předměstí
J02336: Pronájem bytu 2+1, Ningrova, Písek
Písek - Vnitřní Město
J02323: prodej bytu 2+kk, Smetanovo náměstí, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02320: Pronájem atraktivního bytu 3+kk, balkon, garáž, Gregorova, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02316: Prodej Chaty v Milčicích
Blatná - Milčice
J02308: prodej bytu 3+1 Vinařického, Písek
Písek - Pražské Předměstí
J02293: Prodej bytu 1+1, Třída Přátelství
Písek - Budějovické Předměstí
J02292: Prodej bytu 4+1 Vráž u Písku
Vráž
J02163: Pronájem bytu 3+KK, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02194: Prodej bytu Zátavské nábřeží
Písek - Václavské Předměstí
J02034: Prodej bytu 3+1, OV, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02288: prodej bytu 2+1, Hradišťská, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02177: Pronájem 2+kk, 67 m², Písek - 17.listopadu
Písek - Budějovické Předměstí
J02284: Prodej bytu 1+1, OV, 55 m², Kollárova, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J00691: Prodej RD v Miroticích (okr.Písek)
Mirotice
J00847: Prodej stavebního pozemku v Paměticích u obce Drhovle
Pamětice
J01669: Prodej RD v Písku - Hradišti - stavební pozemek
Písek - Hradiště
J01163: Prodej bytu v OV, velikost 1+1 v Písku
Písek - Budějovické Předměstí
J01937: Prodej bytu 3+KK, OV, Písek
Písek - Pražské Předměstí
J02202: Prodej bytu 2+KK, OV
Písek - Budějovické Předměstí
J01968: Prodej 4+kk, 82 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J01970: Prodej 4+kk, 89 m², Písek - Pražská
Písek - Pražské Předměstí
J02210: Pronájem 2+1, 72 m², Písek, Mírové nám.
Písek - Budějovické Předměstí
J02126: Prodej bytu 3+1, Truhlářská, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J02038: Pronájem nebytového prostoru, Písek
Písek
J01954: Prodej chaty, Vlastec, vl. pozemek
Vlastec - Struhy
J01577: Pronájem bytu 2+kk
Písek - Václavské Předměstí
J01840: Prodej bytu 2+kk K. Boromejského, Písek
Písek - Hradiště
J02117: Prodej chalupy ve Žďáru u Protivína
Žďár
J01612: Pronájem garážového stání, 12 m², Písek, V Portyči
Písek - Pražské Předměstí
J00850: Pronájem garážového stání, 13 m², Písek, V Portyči
Písek - Pražské Předměstí
J01663: Pronájem bytu v OV, velikost 2+1 v Písku
Písek - Pražské Předměstí
J01926: Prodej bytu 2+1 Příbram
Příbram
J01417: prodej bytu 3+1 Otavská, Písek
Písek - Budějovické Předměstí
J01439: Prodej RD v Miroticích
Mirotice
J01454: Prodej bytu 1+kk
Písek - Pražské Předměstí

Chtěla bych tímto moc poděkovat realitní kanceláři Justo Realbox za jejich rychlé, profesionální a současně lidské jednání při prodeji mé nemovitosti. Dík patří konkrétně paní Daně Štolkové a Iloně Vazačové, které mě doprovázely celým procesem prodeje. Služby této realitní kanceláře vřele doporučuji, umějí jednat s klienty a pečovat o ně.

Mirka Pravdová, Písek, 2017


Díky této milé, sympatické a věčně se usmívající profesionálce byl nákup naší nemovitosti hračka. Mockrát děkujeme paní Vazačová a moc doporučujeme!

Patrik Vatka, Písek, 2017


Ráda bych Vám za všechno moc poděkovala – milý a profesionální přístup, budu Vaši RK určitě doporučovat dál.

Zuzana Procházková, Písek, 2016


Děkuji Ilonko, jsi bůh a makléř roku. To, co teď zažívám při koupi pozemku, je nervy drásající. Kam ti mám poslat hlasy, aby tě vyhlásili celorepublikově?

Kateřina Pokorná, Písek, 2016


Pokud hledáte realitní služby, vřele doporučujeme společnost Realbox, Písek. Naše velké poděkování patří panu Vazačovi a jeho týmu za profesionální, seriózní, operativní a odborný přístup při prodeji našeho domu, dům byl prodán za neuvěřitelných 14 dní! Budeme-li potřebovat realitní služby v budoucnosti, určitě se obrátíme na tuto společnost pro její ojedinělý přístup k zákazníkovi. Děkujeme.

Antonín a Iva Votrubovi, Záhoří, 2018


Rád bych poděkoval panu Vazačovi za zodpovědný a seriozní přístup při prodeji rodinného domu. Na jeho vstřícnost a odbornost se můžete spolehnout.

Jiří Dvořák, Písek, 2018


Mé velké poděkování patří panu Vazačovi za profesionální a odborný přístup při realizaci prodeje rodinného domu. Moc se těším na další spolupráci spojenou s koupí vesnické chaloupky.

Alexandra Jíchová, Písek, 2018


Rád bych tímto poděkoval panu Vazačovi, za skvělou práci při vyhledání pro mě nové nemovitosti. Musím říci, že s lepším přístupem jsem se zatím nesetkal a pan Vazač mě dohledal nemovitost přesně podle mých představ, ke všemu mě pomohl vyřídit veškeré papírování. Děkuji.

Martin Brož, Písek, 2017


Rádi bychom panu Vazačovi a jeho týmu poděkovali za profesionální přístup při nákupu nemovitosti. Byli jsme mile překvapeni vřelým a seriozním jednáním, bohužel naše dosavadní zkušenost s lidmi s realitní branže byla spíše opačná. Díky společnosti Realbox Písek máme nyní krásnou chaloupku na samotě u lesa.

J&J Šoborovi, Písek, 2017


Touto cestou bych chtěl vyslovit spokojenost svou a mé manželky se zajištěním prodeje bytu, který byl realizován s vysokou odborností a profesionalitou. Vaši realitní kancelář budu vřele doporučovat pro její spolehlivost, operativnost a bezvadné poskytování svých služeb širokého rozsahu.

JUDr. Karel Jareš, Písek, 2017


Jednoznačně vřele doporučuji spolupráci se společnostmi REAL BOX PÍSEK, spol. s r.o. a JUSTO Česká republika s.r.o. Při prodeji svého rodinného domu jsem komunikoval s několika realitními poradci JUSTO Realbox a ve všech případech se jednalo o velmi příjemné a profesionální služby. Především seriózní a precizní jednání pana Vazače budu určitě opět vyhledávat v případě budoucí potřeby koupě či prodeje nemovitosti.

Lukáš Rajtoral, Písek, 2016


Chci poděkovat panu Vazačovi a jeho týmu za profesionální přístup a příjemné vystupování při prodeji mé nemovitosti. Je fajn jednat s takovými lidmi.

Petr Majorenko, Písek, 2016


Tímto bych chtěla poděkovat paní makléřce Šárce Matějkové za osobní přístup a profesionální služby při opakovaném zajištění nájemníků do mého bytu. Činnost celé RK a zvlášť paní makléřky budu vždy a všude doporučovat.

Nataša Dlouhá, Písek, 2017


Chtěl bych za naši společnost poděkovat Vaší realitní kanceláři za stálou péči o pronajímání našich nebytových prostor v Písku. Stále spolupracujeme jen s paní makléřkou Šárkou Matějkovou, která odvádí vždy profesionální služby. Paní makléřku – tedy I Vaši RK – budu doporučovat všem mým přátelům.

Aleš Dlouhý - SUNID Písek s.r.o., Písek, 2017


Již podruhé jsme využili Vaši realitní kancelář, kde nám prodávala paní Š. Matějková dům, hrubou stavbu. Při jejím rychlém jednání a ochotě byl dům rychle prodán. Proto jsme se na ni obrátili i při koupi bytu. Paní Matějková je vždy přívětivá a ochotná a milá. DĚKUJI.

M. Kůstová, Písek, 2017


Děkuji makléřce paní Šárce Matějkové za velmi kvalitní servis, vysoce profesionální a odpovědný přístup a absolutní spolehlivost při zajištění prodeje nemovitostí. Její služby při prodeji či koupi nemovitostí, tzn. služby poskytované společnostmi REAL BOX PÍSEK, spol. s r.o. a JUSTO Česká republika s.r.o., mohu bez obav doporučit všem zájemcům o prodej či koupi nemovitosti.

Josef Beneš, Písek, 2016


Dobrý den p. Jadlovská, velmi děkuji za profesionální přístup při prodeji bytu v Písku, za rychlé jednání a vysokou zodpovědnost při řešení všech souvisejících úkonů s prodejem, velmi chválím spolupráci celého kolektivu JUSTO Písek.

Helena Vlachová, Písek, 2018


Rádi bychom s manželem poděkovali paní Darině Jadlovské za její práci. Její přístup je velmi vstřícný a profesionální. Před 5 lety nám pomohla s koupí bytu. I proto jsme neváhali a obrátili se na pí. Jadlovskou tento rok s prodejem pozemku. Vše opět proběhlo bez problému a velmi rychle a bez zbytečných průtahů. Děkujeme.

manželé Maškovi, Písek, 2017


Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat paní Jadlovské za dlouhodobou spolupráci ohledně prodeje a pronájmu nemovitostí. Díky její profesionalitě, kterou provází příjemné a milé vystupování, budu Vaši realitní kancelář nadále doporučovat.

Magdalena Křepinská, Písek, 2017


Rád bych poděkoval paní Jadlovské za ochotu a profesionálně provedenou práci. Kupovali jsme přes vaši kancelář byt a velmi nás potěšil přístup a obětavost paní Jadlovské při vyřizování všech potřebných věcí týkajících se koupě bytu, a to od první prohlídky až po obdržení klíčů od bytu.

Pavel Pešek, Písek, 2016


S paní Jadlovskou jsem zobchodovala již několik nemovitostí, vždy provedla výbornou a profesionální práci. Má velké zkušenosti a dovede dobře poradit. Doporučuji paní Jadlovskou všem, kdo chtějí prodat nebo koupit jakoukoliv nemovitost

Helena Hlaváčová, Písek, 2016


S pani Dlabacovou jsme se poznali pri koupi bytu. Protoze bydlime v dale od Pisku, velmi jsme ocenili casovou flexibilitu pri prohlidce bytu a naslednem jednani o koupi a vyrizeni vsech potrebnych dokumentu. Pani Dlabacova se nam snazila vyjit maximalne vstric, takze vse probehlo bez zbytecneho cestovani a stresu pri "behani po uradech." Pani maklerku jsme nasledne oslovili i s hledanim najemniku do bytu. Opet jsme ocenili cely prubeh hledani najemniku, vyrizovani potrebnych smluv, prepisu,... Maklere jsme oslovili, abychom meli s pronajmem bytu minimum starosti a pani Dlabacova toto velmi dobre zvladla.

Rostislav Jandejsek, Písek, 2018


Rád bych Vám poděkoval za profesionální přístup během prodeje bytu na Hradišti, který jsem nakonec koupil.

Otto Hartvich, Písek, 2017


Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za Vaši pomoc. Tak profesionální, milou, příjemnou, ochotnou a obětavou makléřku jako jste Vy, bych přála každému, kdo potřebuje pomoct s hledáním nových nájemníků. Pokud zase někdy v budoucnu budu řešit pronájem bytu, určitě se na Vás opět a velice ráda obrátím. Ještě jednou Vám moc děkuji za vše.

Maiuro Lubica, Písek, 2017


Děkujeme paní Dlabačové za velmi vstřícný přístup, ochotu, časovou flexibilitu a velmi dobrou spolupráci při využití služeb této RK. V případě potřeby se na paní Dlabačovu v budoucnu rádi obrátíme.

Miriam Sulková, Písek, 2016


Moc děkuji paní Štolkové za opravdu perfektní a rychlou práci.

Dana Němcová, Písek, 2017


Chtěla bych tímto moc poděkovat realitní kanceláři Justo Realbox za jejich rychlé, profesionální a současně lidské jednání při prodeji mé nemovitosti. Dík patří konkrétně paní Daně Štolkové a Iloně Vazačové, které mě doprovázely celým procesem prodeje. Služby této realitní kanceláře vřele doporučuji, umějí jednat s klienty a pečovat o ně.

Mirka Pravdová, Písek, 2017


Dobrý den, zhruba před dvěma měsíci jsem se rozhodla prodat byt v Písku. Na doporučení jsem kontaktovala realitní kancelář Realbox Písek a na starost si mě vzala paní Dana Štolková. Paní Štolková byla od začátku milá, vstřícná a profesionální. Vše bylo vyřízeno velice rychle a k mé úplné spokojenosti. Velice jsem ocenila její spolehlivost. Žiji trvale v cizině a o nic jsem se nemusela starat. Tuto realitní kancelář a paní Štolkovou vřele doporučuji každému, kdo potřebuje nemovitost prodat nebo koupit. Touto cestou přeji mnoho dalších úspěchů.

Eva Pospíšilová, Písek, 2017


S paní Štolkovou již spolupracuji od roku 2012, kdy nám pomáhala vybrat dům a zprostředkovala koupi. Vše bylo profesionální a do detailu zpracované. Od roku 2013 se nám stará o obsazenost nájemních bytů. Opět je vše precizní a dokonalé. Hlavně bych vyzdvihl kromě profesionálního přístupu i její přístup, komunikativnost a morální zásady.

David Kopenec, Písek, 2017


Chtěla bych moc poděkovat paní Štolkové za perfektní služby. Jsem velice spokojena ohledně prodeje mého domu v Písku a ráda se na paní Štolkovou budu obracet a vřele budu paní Štolkovou doporučovat.

Libuše Malai, Karlovy Vary, 2016


S paní Štolkovou spolupracuji už nějaký ten rok, jednání je vždy na profesionální úrovni. Má skvělý přehled o nemovitostech na Písecku. Mohu jen doporučit.

Veronika Janotová, Písek, 2016


Chtěla bych poděkovat paní Štolkové za její perfektní a profesionální přístup. Moc děkuji.

Marie Bobková, Písek, 2016


Rádi byste přidali svoji zkušenost? Prosím, kontaktujte naši centrálu.