Reality a právo pro Jihočeský kraj

Nabídka služeb JUSTO Realbox

JUSTO Realbox se zabývá zprostředkováním prodeje, koupě i pronájmu všech druhů nemovitostí. Najdeme pro Vás spravedlivé a komplexní řešení, zahrnující kvalitní právní a finanční servis.

Naším cílem je zajistit maximální právní bezpečnost a ušetřit maximum času všem zúčastněným stranám.

Realitní činnost

Naše marketingová podpora pro Vaši nemovitost se řadí mezi nejrozsáhlejší na trhu. Splňujeme nejen standard dnešní doby, tedy velmi rozsáhlou inzerci na více než 30 unikátních serverech, pravidelnou aktualizaci a sdílení zakázek mezi makléři, ale jsme připraveni spolupracovat se všemi subjekty na realitním trhu a připravit pro Vás marketingový plán na míru, včetně moderních prodejních nástrojů využívajících sociální sítě, PPC kampaně a další pokročilé technologie.

Své služby nabízíme klientům nejen z Písku, díky spojení s JUSTO Česká republika provozujeme realitní činnost v rámci celé České republiky.

Na píseckém realitním trhu působíme již od roku 2006, s obchodním jménem JUSTO Realbox od dubna roku 2016. Za dobu našeho působení jsme realizovali více než 1 800 realitních obchodů.

Každý náš realitní poradce si je vědom důležitosti kvalitního zpracování prezentace Vaší nemovitosti, neumožňujeme poškozovat Vaši nemovitost nekvalitními fotografiemi, používáme elegantní 3D půdorysy nemovitostí. Naši realitní poradci udržují se svými klienty stálý kontakt a neustále s nimi konzultují každý aspekt probíhajícího obchodu.

Pro naše realitní poradce pořádáme pravidelně a soustavně školení v rámci vzdělávacího programu společnosti JUSTO Česká republika pro zvýšení kvality a odbornosti, a tím i Vaší spokojenosti.

Právní služby

Při poskytování našich služeb klademe důraz na začlenění maximální právní ochrany a spravedlivého přístupu do veškerých procesů a obchodů realizovaných naší společností. Veškerý právní servis pro naše klienty zajišťují specializovaní advokáti s mnohaletými zkušenostmi v této právní oblasti.

Financování

Součástí našich služeb je i široké portfolio nezávislých hypotečních poradců vybraných dle přísných parametrů tak, aby splňovali náročná kritéria našich standardů a Etického kodexu při zachování možnosti nezávislého srovnání nabídek jednotlivých bank poskytujících hypoteční úvěry.

Dále už je jen na Vás, abyste si vybrali tu nejvhodnější hypotéku pro Vaši potřebu, ať už na základě její úrokové sazby, celkových nákladů či jiných parametrů důležitých právě pro Vás.

Zaujaly Vás naše služby? Pošlete nám zprávu

Napsat zprávu